Klasa IV - Temat 19. W laboratorium wielkiej uczonej.
Temat: W laboratorium wielkiej uczonej. Poprzez dzisiejszą lekcję chciałbym zrealizować dwa cele: - po pierwsze zapoznacie się z życiem wybitnej Polki - Marii Curie-Skłodowskiej, wybitnej uczonej i dwukrotnej laureatki nagrody Nobla w dziedzinie fizyki i chemii; - po drugie przećwiczyć samodzielne czytanie ze zrozumieniem (dlatego proszę abyście wykonali zadania w zeszycie ćwiczeń bez pomocy Rodziców) i po wykonaniu wysłali do mnie zdjęcia. Jeżeli będą błędy to nie będę ich oceniał. Chciałbym dowiedzieć się jak udaję się Wam samodzielna praca z tekstem. Polecenia do wykonania: 1. Przeczytaj treści zadania 1 w ćwiczeniach (s. 60). 2. Przeczytaj temat 19. W laboratorium wielkiej uczonej. (podręcznik, s. 134-137). 3. A teraz korzystając z podręcznika wyszukaj i wpisz brakujące słowa w zadaniu 1 i 2. 4. Jeżeli pracę wykonałeś samodzielnie to zrób zdjęcie i wyślij do mnie na telefon lub na adres poczty: kamilsztelmach@interia.pl Pozdrawiam Kamil Sztelmach