Klasa IV - Temat 19. W laboratorium wielkiej uczonej.

Temat: W laboratorium wielkiej uczonej.

Poprzez dzisiejszą lekcję chciałbym zrealizować dwa  cele:
- po pierwsze zapoznacie się z życiem wybitnej Polki - Marii Curie-Skłodowskiej, wybitnej uczonej i dwukrotnej laureatki nagrody Nobla w dziedzinie fizyki i chemii;
- po drugie przećwiczyć samodzielne czytanie ze zrozumieniem (dlatego proszę abyście wykonali zadania w zeszycie ćwiczeń bez pomocy Rodziców) i po wykonaniu wysłali do mnie zdjęcia. Jeżeli będą błędy to nie będę ich oceniał. Chciałbym dowiedzieć się jak udaję się Wam samodzielna praca z tekstem.

Polecenia do wykonania:
1. Przeczytaj treści zadania 1 w ćwiczeniach (s. 60).
2. Przeczytaj temat 19. W laboratorium wielkiej uczonej. (podręcznik, s. 134-137).
3. A teraz korzystając z podręcznika wyszukaj i wpisz brakujące słowa w zadaniu 1 i 2.
4. Jeżeli pracę wykonałeś samodzielnie to zrób zdjęcie i wyślij do mnie na telefon lub na adres poczty: kamilsztelmach@interia.pl

Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Klasa IV - Temat 16. Insurekcja kościuszkowska.(25 marca)

Klasa IV - Temat 17. Dał nam przykład Bonaparte - 1 kwietnia

Klasa IV. Temat 18a. O polską mowę.